Fikret Hocadan IELTS Sınavım için yardım aldım. Denemelerde 5.5 olan puanımı iki ay gibi bir sürede 7.5 lara çıkardı. Sınavın tüm taktiklerini benimle paylaştı, her şey için çok teşekkürler hocam

Buse Akyol

İngilizce bilgimi oldukça yeterli bulmama rağmen, Fikret Hocadan iş mülakatıma hazırlanmak için ders almıştım, doğru karar verdiğimi mülakattan çıktığımda yeniden anladım. Mülakattan çıktığımda çoğunlukla sizin özellikle üstünde durduğunuz konuları sordular ve sayenizde çok rahat geçti her şey.

Muhammed Demirci

Anlıyorum ama konuşamıyorum sorununu bitiren hocadır benim için Fikret Hoca. Sonunda hem anlıyorum hem konuşuyorum thanks to you teacher

Ayberk Elmas

Fikret Hocam eski öğrencilerinizden yorum istediğinizi duydum ben de yazmak istedim, hatırlar mısınız bilmiyorum kursta sadece bir hafta bizim dersimize girmiştiniz bizim hocamızın yerine. O kısa sürede bile farkınızı belli ettiniz, sizin kadar güleryüzlü, enerjik, sevdirerek ve severek öğreten bir öğretmenim olmamıştı hiç. Başarılar hocam.

Gizem Şanlı

Hocam sizinle tanıştığımızda özel bir dil okulunda çalışıyordunuz, bana o kadar yardımcı oldunuz ki. Başta çok çekincelerim olan tabiri caizse nefret ettiğim İngilizce'yi hem sevdirdiniz hem öğrettiğiniz için sonsuz teşekkür ederim.

Duygu Çetin

Fikret Hoca ile IELTS konuşma sınavı için iletişime geçtim. Güzel enerjisi ve sonsuz bilgisiyle bana o kadar yardımcı oldu ki ne desem az. Sayesinde sınavı geçtim, sayesinde hayallerime yaklaştım. Kesinlikle gördüğüm en iyi IELTS hocasıdır.

Emre Özer