Empty%20Classroom_edited.jpg

KURSLAR

Ücretsiz demo ders için iletişime geçebilirsiniz

Derslerimiz siz öğrencilerin ihtiyaçları, eksikleri, ilgileri, amaçları ve en önemlisi öğrenme tiplerine göre düzenlenir. Her insanın farklı öğrenme tipleri vardır ve derslerimde asıl amacım sizin öğrenme tipinizi bulup buna yönelik daha verimli çalışmalar yapmaktır. Öğrenme tipleriniz yazarak, okuyarak, görerek, duyarak veya izleyerek olabilir. Derslerin içeriği olarak ilk önce seviyenizi ve öğrenme tipinizi saptarız ve buradan ihtiyaçlarınız doğrultusunda devam ederiz.

It's Okay. Let's Talk..png

KONUŞMA KULÜBÜ

İngilizce konuşma kulüplerim en fazla 5 öğrencilik gruplardan oluşur.  Bu gruplarla haftada iki gün akşam saatlerinde birer saat olmak üzere belirli bir konu hakkında sadece İngilizce konuşuruz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz

IELTS AKADEMİK (1).png

BİREBİR GÜNLÜK GENEL İNGILIZCE KALIP VE KONUŞMA DERSI

Bu dersin içeriğinde sizinle herhangi bir gramer kuralına takılmadan korkusuzca konuşma pratiği yapıyoruz. Eğer basit İngilizce bilginiz var fakat etrafınızda pratik yapacak kimse  yoksa, bu kurs size göre.

Kemer Club & Bar (2).png

IELTS AKADEMİK 7 PUAN VE ÜZERİ FULL EĞİTİM

- Detaylarıyla IELTS
- Her bölüme özel soru tipleri
- Yüzlerce örnek soru ve cevap
- Bölümlere özel teknik ve metotlar
- Bölümlere özel kelime ve kalıplar
- IELTS zaman yönetimi ve hızlanma
- Essay yazım teknikleri

Untitled design.png

DİL VE KELİME BİLİSİ DERSLERİ

Bu tarz derslerde sadece dil bilgisi (gramer) ve kelime bilgisi (vocabulary) üzerine yoğunlaşırız. Derslerin içeriği ağırlıklı olarak örnek cümle ve kelime inceleme, cümleyi yapılarına ayırma ve çeviri yapmaktan oluşur.

IELTS AKADEMİK (3).png

İŞ İNGİLİZCESİ - BUSINESS ENGLISH DERSLERİ

Tamamen iş dünyasındaki kelime kalıp ve kullanımları öğrenmek ve anlamaya yönelik içerekleri barındıran dersler.

Kemer Club & Bar (3).png

MÜLAKAT - JOB INTERVIEW

İş görüşmesinden önce İngilizce pratik yapmak, olası İngilizce iş görüşmesi sorularının üstünden geçmek ve hazırlanmak istiyorsanız bu kurs size göre.